درباره ما

ماموریت سایت خریدیار این است که آنچه که واقعا بهترین است را توصیه کند. ما هر سال، به طور مستقل چندین محصول در زمینه های مختلف را آزمایش و بررسی می کنیم تا به شما کمک کنیم دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. هدف ما صرفه جویی در وقت شما و از بین بردن استرس ناشی از خرید است، خرید لوازم خانگی، لوازم دکوری، لوازم ورزشی، لوازم تکنولوژی و…

ما همواره تلاش می کنیم که چیزی را توصیه نکنیم مگر اینکه تا جایی ممکن از آن اطلاعات کسب کرده باشیم و نظر متخصصین و همچنین مصرف کنندگان آن محصول را بررسی کرده باشیم.

یکی دیگر اهداف ما، تقویت روحیه جستجوگری در شماست، ما دوست داریم که این روحیه در شما تقویت شود تا هنگام خرید یک کالا نظرات و تجربیات مرتبط با آن را از سایت هایی شبیه به خریدیار و … جستجو کنید.

 

سایت خریدیار

سایت خریدیار در سال ۱۳۹۹ تاسیس شد و از آن روز تا حالا سیستم درآمد آن از طریق همکاری در فروش بوده است. در واقع اگر از طریق لینک های موجود در سایت ما وارد فروشگاهی شوید و خرید انجام دهید، مبلغی بسته به مدل کالا به عنوان پورسانت برای ما در نظر گرفته می شود. از این جهت برای ما تفاوتی ندارد که شما کدام مدل از یک کالا را خریداری می کنید و ما بدون هیچ تعصبی محصولات مختلف را به شما معرفی می کنیم.

نکته جالب اینجاست که اگر شما طریق لینک های موجود در سایت ما محصولی را خریداری کنید و سپس آن محصول را مرجوع کنید، هیچ پورسانتی به ما تعلق نمی گیرد، این سیستم کاملا منصفانه است و ما را متعهد نگه می دارد تا بهترین ها را به معنای واقعی به شما معرفی کنیم.

ما برای بررسی کالاهای مختلف از منابع مختلفی از جمله بررسی نظرات مصرف کنندگان کالا، گفتگو با فروشندگان آن کالا در سطح شهر و بسته به ماهیت کالا با کارشناسان و متخصصان آن حوزه هم گفتگو می کنیم و در نهایت با بررسی منابع معتبر خارجی، اطلاعات جمع آوری شده را جمع بندی می کنیم و بر اساس آنها چندین مدل بهترین از یک کالا را به شما معرفی می کنیم.

محصولاتی که درسایتمان معرفی کرده ایم، همان چیزهایی هستند که برای خودمان انتخاب می کنیم و به خانواده و دوستانمان توصیه می کنیم.

در ادامه در مورد نحوه کار و استانداردهای مجموعه خریدیار بیشتر خواهیم گفت.