درباره ما

ماموریت سایت خریدیار این است که آنچه که واقعا بهترین است را توصیه کند. ما هر سال، به طور مستقل چندین محصول در زمینه های مختلف را آزمایش و بررسی می کنیم تا به شما کمک کنیم دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. هدف ما صرفه جویی در وقت شما و از بین بردن استرس ناشی از خرید است، خرید لوازم خانگی، لوازم دکوری، لوازم ورزشی، لوازم تکنولوژی و…

ما همواره تلاش می کنیم که چیزی را توصیه نکنیم مگر اینکه تا جایی ممکن از آن اطلاعات کسب کرده باشیم و نظر متخصصین و همچنین مصرف کنندگان آن محصول را بررسی کرده باشیم.

یکی دیگر اهداف ما، تقویت روحیه جستجوگری در شماست، ما دوست داریم که این روحیه در شما تقویت شود تا هنگام خرید یک کالا نظرات و تجربیات مرتبط با آن را از سایت هایی شبیه به خریدیار و … جستجو کنید.

 

سایت خریدیار

سایت خریدیار در سال ۱۳۹۹ تاسیس شد و از آن روز تا حالا سیستم درآمد آن از طریق همکاری در فروش بوده است. در واقع اگر از طریق لینک های موجود در سایت ما وارد فروشگاهی شوید و خرید انجام دهید، مبلغی بسته به مدل کالا به عنوان پورسانت برای ما در نظر گرفته می شود. از این جهت برای ما تفاوتی ندارد که شما کدام مدل از یک کالا را خریداری می کنید و ما بدون هیچ تعصبی محصولات مختلف را به شما معرفی می کنیم.

نکته جالب اینجاست که اگر شما طریق لینک های موجود در سایت ما محصولی را خریداری کنید و سپس آن محصول را مرجوع کنید، هیچ پورسانتی به ما تعلق نمی گیرد، این سیستم کاملا منصفانه است و ما را متعهد نگه می دارد تا بهترین ها را به معنای واقعی به شما معرفی کنیم.

ما برای بررسی کالاهای مختلف از منابع مختلفی از جمله بررسی نظرات مصرف کنندگان کالا، گفتگو با فروشندگان آن کالا در سطح شهر و بسته به ماهیت کالا با کارشناسان و متخصصان آن حوزه هم گفتگو می کنیم و در نهایت با بررسی منابع معتبر خارجی، اطلاعات جمع آوری شده را جمع بندی می کنیم و بر اساس آنها چندین مدل بهترین از یک کالا را به شما معرفی می کنیم.

محصولاتی که درسایتمان معرفی کرده ایم، همان چیزهایی هستند که برای خودمان انتخاب می کنیم و به خانواده و دوستانمان توصیه می کنیم. بیهوده خرج نشدن پول‌های شما برای ما مهم است، همانند پول های خودمان.

در ادامه با اعضای تیم خریدیار، نحوه کار و استانداردهای مجموعه خریدیار بیشتر آشنا خواهید شد.

 

چرا می‌توانید به خریدیار اعتماد کنید؟

اینکه ما هیچ محصولی را تبلیغ نمی‌کنیم و بدون هیچ جانبداری محصولات را بررسی می کنیم، برای اعتماد شما کافی نیست و صرفا به این دلایل ما انتظار نداریم که شما به ما اعتماد کنید. ما می‌خواهیم توضیح دهیم که شما واقعا چرا باید به ما اعتماد کنید.

در درجه اول باید بدانید که در مورد خیلی از محصولات نویسنده ما تجربیات خود را دخیل می‌کند، به طور مثال وقتی یکی از نویسندگان خانوم در خریدیار در مورد بهترین پلوپز صحبت می‌کند، تجربیات خود را در خرید و انتخاب سرخ کن و مواردی که به آنها هنگام خرید دقت کرده است به نوشته های خود اضافه می کند.

یا وقتی نویسنده بخش تکنولوژی در مورد بهترین هدفون شیائومی مطلب می‌نویسد، خودش پروسه خرید هدفون را طی کرده است و در مورد تجربیاتش در انتخاب هدفون و آزمون و خطاهایش با شما صحبت می کند.

در درجه دوم ما منابعی را که برای کسب اطلاعات از آنها استفاده کرده ایم را با شما به اشتراک می گذاریم به خصوص در مطالبی که نویسنده ما تجربه کمتری دارد و برای ارایه مطلب دست اول به سراغ تجربیات دیگران رفته و آنها را به شما به اشتراک می گذارد.

در حقیقت شما به این دلیل می‌توانید به خریدیار اعتماد کنید که ما محصولی را توصیه نمی کنیم مگر اینکه تجربیات دست اول خود یا دیگران را در مورد محصول با شما به اشتراک بگذاریم. یا نویسنده ما کاملا در این زمینه تجربه دارد و پروسه خرید این نوع محصول را تجربه کرده است یا به تجربیات دست اول دیگران در این زمینه دسترسی دارد.

شاید بد نباشد بدانید که ما برای برخی محصولات که تجربیات کمتری از آن وجود دارد به بازار می رویم و با برخی از فروشندگان آن محصول و خریداران گفتگو می کنیم تا تجربیات دقیق تری را به شما منتقل کنیم، یا گاهی ویدیوهای انگلیسی زبان از سایر نقاط دنیا را در مورد آن محصول مشاهده می کنیم تا تجربه دست اول در اختیار شما قرار دهیم.