لوازم خانگی برقی

۱۰ مدل بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی بازار

آشنایی با برندهای ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی نمونه های پرفروش

نویسندگان سایت خریدیار به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق، آزمایش و رتبه بندی می کنند. ما فقط در صورتی که خرید محصول از طریق لینک های ما انجام شود درآمد کسب می کنیم و به هیچ وجه برای ما تفاوتی نمی کند که شما کدام محصول را خریداری می‌کنید، همچنین ما هیچ محصول رایگانی از هیچ فروشنده ای دریافت نکرده‌ایم.

ماشین های لباسشویی امروزی هوشمندتر، ملایم تر، تمیزتر و راحت تر از مدل های اولیه هستند. اما همین امکانات بیشتر و تنوع برندها و مدل‌ها، رسیدن به یک انتخاب مناسب و قطعی را دشوارتر کرده است،

از سوی دیگر ماشین لباسشویی از آن دسته لوازم منزل است که هم قیمت نسبتا بالایی دارد و هم قرار است برای مدت زیادی در خانه از آن استفاده کنیم و شاید در تمام عمرمان دو یا سه ماشین لباسشویی خریداری کنیم. پس چرا به دنبال خرید بهترین ماشین لباسشویی نباشیم؟

در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در بازار آشنا کنیم و ببنیم که در حال حاضر در بازار ایران چه برندهای به تولید ماشین لباسشویی مشغول هستند و تا چه حد در جلب رضایت مشتریان موفق بوده اند.

در کنار آشنایی با برندهای مختلف ماشین لباسشویی، به ماشین لباسشویی های پرفروش این برندها هم نگاهی خواهیم داشت تا در نهایت به یک لیست ۲۰تایی از بهترین مارک ماشین لباسشویی در بازار برسیم تا یک راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی برای شما ایجاد کرده باشیم.

توجه داشته باشید که ما در این لیست برندهای فعال در ایران را ملاک قرار داده ایم، برندهای مختلفی ماشین لباسشویی تولید می کنند، اما در این لیست آنهایی را بررسی می‌کنیم که همچنان محصولاتشان در بازار یافت می‌شوند.

 

معیارهای خریدیار در انتخاب بهترین برندهای ماشین لباسشویی:

ما در تهیه لیست بهترین برندهای ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی، موارد مختلفی مانند شهرت برند، رضایت مشتریان از محصولات برند، میزان فروش ماشین‌های لباسشویی آن برند و… را در نظر گرفتیم. در ادامه برخی از معیارهای اصلی خریدیار در انتخاب برندها و محصولات این مطلب آمده است.

معیارهای ما در انتخاب بهترین برندهای ماشین لباسشویی و محصولات برترشان:

  • شهرت برند
  • رضایت مشتریان از برند
  • وضعیت فروش محصولات
  • میزان پیشرفت محصولات همگام با تکنولوژی های روز
  • قدرت پاک کنندگی ماشین لباسشویی
  • امکانات جانبی ماشین لباسشویی
  • کیفیت ساخت بدنه

 

برندهای ایرانی ماشین لباسشویی در بازار

اجازه دهید کارمان را با برندهای ایرانی شروع کنیم و بهترین مارک های ماشین لباسشویی ایرانی را بررسی کنیم، هرچند که قیمت های بالای محصولات خارجی و همچنین موجود نبودن آنها در بازار تا حدی ما را به سمت برندهای ایرانی سوق می دهد، اما از حق نگذریم برندهای ایرانی هم پیشرفت های خوبی داشته اند و محصولات استاندارد زیادی را تولید می کنند.

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI 94402 ظرفیت 9 کیلوگرم

۱- برند ایرانی پاکشوما با شعار “همیشه با شما”

تجربه این شرکت و میزان رضایت کاربران نشان می دهد که رتبه یک ماشین لباسشویی می توان به پاکشوما نسبت داد، برندهای ایرانی خوبی به غیر از پاکشوما وجود دارند که در ادامه معرفی می شوند، اما هر برندی در تولید محصول خاصی شهرت بالایی دارد، مثلا پارس خزر در تولید پلوپز شهرت بالایی دارد، اما در تولید ماشین لباسشویی برند ایرانی پاکشوما مشهورترین است.

برند ایرانی پاکشوما از سال ۱۳۵۴ کارش را شروع کرد، و از ۱۳۷۶ بود که ماشین لباسشویی اتوماتیک به محصولاتش راه پیدا کرد. از ۱۳۹۳ کارخانه‌ جدیدش را راه‌اندازی کرد و همچنان درحال توسعه‌ کارخانه‌هایش است.

میزان رضایت کاربران از این برند ایرانی:

اغلب خریداران اعلام رضایت می کنند و اگر فروشندگان لوازم خانگی هم بپرسید، بین برندهای ایرانی پاکشوما را به شما پیشنهاد می دهند، ماشین های لباسشویی این شرکت طراحی به روز و زیبایی دارند و کاملا با آشپزخانه های امروزی هماهنگ است، همچنین از قابلیت های به روز مانند اضافه کردن لباس هنگام روشن بودن ماشین بهره می برد، برخی کاربران هم از صدای زیاد آن در مقابل برندهای خارجی گلایه دارند که البته هیچ محصولی بدون نقص نیست.

خدمات پس از فروش پاکشوما:

لباسشویی های اتوماتیک پاکشوما ۲۴ ماه و لباسشویی های دوقو به مدت ۱۸ ماه گارانتی دارند که مدت قابل قبولی است، تعداد نمایندگی های این شرکت به ۷۰۰ نمایندگی در ایران می رسد که نشان می دهد در بیشتر شهرها نمایندگی دارند.

مشاهده انواع ماشین لباسشویی پاکشوما

 

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم

۲- برند ایرانی اسنوا با شعار “روی ما حساب کنید”

اسنوا به گفته خودش یکی از برندهای اصیل ایرانی است، هرچند که چند سالی است که با توجه به برندینگ و البته کیفیت در تولید شهرت بیشتری پیدا کرده اند.

اسنوا عمدتا در زمینه تولید لوازم خانگی بزرگ مانند یخچال، گاز، گولر کازی و البته ماشین لباسشویی فعالیت می کند، این برند ایرانی ماشین های لباسشویی ۵ تا ۸ کیلیویی را روانه بازار کرده است.

میزان رضایت کاربران از این برند اسنوا:

مسلما خریداران به این زودی ها به طور کامل از برندهای ایرانی راضی نمی شوند، اما همینکه مصرف کنندگانی وجود دارند نشان می دهد که در حال حرکت رو به جلو هستند و تا حدی توانسته رضایت حداقلی خریدران را جلب کنند.

در نظرات کاربران پیداست که برخی از قیمت این کالاهای این برند راضی هستند، برخی به دنبال حمایت از کالای ایرانی هستند و برخی هم به نقاط قوت ماشین های لباسشویی اسنوا از جلمه خشک کن قوی و کیفیت شستشو اشاره می کنند.

خدمات پس از فروش اسنوا:

عمده کاربران از خدمات پس از فروش اسنوا راضی هستند، هرچند موارد استثنا هم وجود دارد اما به طور کلی میزان رضایت از خدمات پس از فروش به اندازه قابل قبول است، اسنوا گارانتی ۲۴ ماهه را برای محصولاتش در نظر گرفته است.

مشاهده انواع ماشین لباسشویی اسنوا

 

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

۳- برند ایرانی آبسال، اونیورسال قدیم

آبسال از برندهای قدیمی و ریشه دار لوازم خانگی در ایران است که از سال ۱۳۳۵ کارش را آغاز کرده است، اگر دقت کرده باشید کولرهای آبی زیادی توسط این شرکت تولید شده است.

این برند علاوه بر کولر به تولید محصولات دیگری از جلمه ماشین لباسشویی هم می پردازد، از خدمات جالب این شرکت این است پس از خرید محصولات تا مدت ۲۸ روز اگر به هر دلیل ناراضی بودید می توانید محصول را پس دهید.

میزان رضایت کاربران از برند آبسال:

کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی آبسال اگرچه خیلی پایین نیست اما چشمگیر هم نیست همچنین عمده خریدران به صدا و لرزش ماشین های لباسشویی این شرکت گلایه دارند، اما با این حال قیمت رقابی آن موجب می شود که خیلی از خریدران این محصول را انتخاب کنند.

خدمات پس از فروش آبسال:

آبسال خدمات پس از فروش خوبی دارد و برای محصولاتش گارانتی ۲۴ ماهه در نظر گرفته است، تلفن‌های خدمات پس از فروش آبسال روی سایت رسمی آن نوشته شده و اغلب از خدمات گارانتی آن رضایت دارند.

مشاهده انواع ماشین لباسشویی آبسال

 

۴- برند ایرانی پارس خزر با شعار ” برای یک عمر”

پارس خزر از آن برندهای ایرانی خوشنام بین ایرانی هاست که بارها طعم ته دیگ پلوپزهایش را چشیده اید، این شرکت محصولات با کیفیتی دارد که ماشین لباسشویی هم در بین آنها دیده می شود، هرچه پارس خزر با پلوپزهای درجه یکش جای خود را بین خانواده های ایرانی پیدا کرد.

وضعیت سایت پارس خزر خوب است و اطلاعات مفیدی از جلمه لیست نمایندگی ها و فروشگاه های اختصایص پارس خزر را می توانید در سایت پیدا کنید، ضمن اینکه شماره های ۴  ۵ رقمی این شرکت در سایت در دسترس هستند.

میزان رضایت کاربران از برند پارس خزر:

به طور کلی رضایت بالایی از این برند محبوب وجود دارد، اما ماشین های لباسشویی این شرکت از نظر طراحی دچار ضعف هستند و ظاهر آنها چندان هماهنگ با ماشین لباسشویی های امروزی نیست و به اندازه لباسشویی های اسنوا و پاکشوما از آنها استقبال نشده و شاید تنها مزیت آنها قیمت نسبتا مناسب باشد.

مشاهده انواع ماشین لباسشویی پارس خزر

 

برندهای خارجی ماشین لباسشویی در بازار

بسیار عالی، بعد از برندهای ایرانی به برندهای خارجی ماشین لباسشویی می رسیم، به هر حال هرکس در انتخاب مختار است، برخی به دنبال بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی هستند و برخی دیگر به دنبال بهترین مارک ماشین لباسشویی خارجی، در هر صورت هدف ما این است که بهترین انتخاب را داشته باشید، پس در ادامه برندهای خوب خارجی را بررسی می کنیم.

 

۱- ماشین لباسشویی سامسونگ 

درباره کیفیت محصولات این برند نیاز به صحبت نیست، محصولات مختلف این شرکت از جلمه تلویزیون، گوشی، کولر، یخچال و … همگی در خانواده های ایرانی استفاده می شوند و بسیار هم محبوب هستند.

ماشین لباسشویی هم یکی دیگر از تولیدات این شرکت است که با استقبال خوبی هم مواجه شده است، هرچند که اگر بپرسند بهترین تولید ساسمونگ روی کدام محصول است، شاید جواب ما ماشین لباسشویی نباشد.

ماشین های لباسشویی سامسونگ از برندهای ایرانی قیمت بالاتری دارند اما در بین برندهای خارجی از قیمت مناسبی برخوردار هستند و به نسبت برندهایی مانند بوش قیمت متعادل تری دارد.

برخی از ویژگی های جدید ماشین لباسشویی سامسونگ:

Add Wash

اضافه کردن لباس های جامانده حین شستشو از طریق درب جداگانه

Eco Bubble

با تولید حباب های محافظ، باعث می شود مواد شوینده بسیار سریع تر جذب الیاف لباس شده، در نتیجه انواع لکه های سرسخت را از بین برده و ماندگاری الیاف لباس را افزایش می‌دهد.

Self Clean

فعال کردن این آپشن بعد از اتمام کارها باعث می شود ماشین لباسشویی مخزن خود را به صورت اتوماتیک از قارچ و باکتری پاک کند.

Auto Optimal wash

با سنجش درجه ی کثیفی لباس و بار لباس موجود در دیگ به صورت  اتوماتیک، برنامه ی شستشوی لازم انتخاب می شود که نتیجه ی آن تمیز کنندگی فوق العاده و صرفه جویی قابل توجه در آب و شوینده خواهد بود.

مشاهده انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

 

۲-ماشین لباسشویی ال جی

هرچه از برند سامسونگ تعریف کردیم برای برند محبوب ال جی هم صادق است، این برند هم سال ها با محصولات با کیفیت و متنوعش در بین خانواده های ایرانی جای خود را باز کرده است.

ماشین های لباسشویی ال جی هم مانند دیگر محصولاتش از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، برخی از قابلیت های ویژه ماشین لباسشویی ال جی:

لباسشوییTwin wash

با امکان شستشوی همزمان دو سری لباس

فناوری انحصاریTurbo wash

با سیستم اسپری ۱۲۰ثانیه ای آب روی لباس ها، ۴۰ درصد صرفه جویی در مصرف آب و ۱۵ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی به ارمغان خواهد آورد.

Motion Direct Drive 6

از طریق ۶ حالت حرکت پله ای، پیچاندن، غلتاندن، فشار دادن، چرخاندن و تاباندن، شست و شوی مشابه با شستشوی دستی در لباس ها ایجاد می کند

مشاهده انواع ماشین لباسشویی ال جی

 

۳-ماشین لباسشویی بوش

برند سامسونگ و ال جی عالی هستند و هیچ شکی در آن نیست، اما قبول کنید وقتی صحبت از شاه برند بوش می شود، سامسونگ و ال جی باید کمی عقب تر بروند، این برند خوفناک آلمانی دیوانه وار به جلو می رود و بارها با تولید محصولاتش دهان رقبای جهانی اش را بسته است.

ماشین های لباسشویی این شرکت هم از کیفیت بسیار بسیار بالایی برخوردارند و اگر محصولات این شرکت را خریداری کنید تنها شانس شما برای خرید محصول جدید این است که یا کالای شما را دزد ببرد، یا با چکش به آنها آسیب بزنید یا سالیان سال صبر کنید که تکنولوژی محصول قدیمی شود.

در مورد ویژگی های ماشین های لباسشویی بوش جای هیچ صحبتی نیست، فقط بخرید و لذتش را ببرید.

مشاهده انواع ماشین لباسشویی شاه برند بوش

 

نکات خیلی مهم در انتخاب بهترین ماشین لباسشویی:

مسلما شما با جستجوی بهترین ماشین لباسشویی به این مطلب رسیده‌اید و این یعنی به دنبال بهترین هستید، اما بهترین‌ همیشه معروف ترین نیست، گاهی یک ماشین لباسشویی از دومین برند بازار، می‌تواند بهترین انتخاب باشد، در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که شما را به انتخاب بهترین لباسشویی مناسبتان، یک قدم نزدیک‌تر می‌کنند.

ظرفیت ماشین لباسشویی:

انتخاب لباسشویی با ظرفیت مناسب، یک فاکتور بسیار مهم در انتخاب است، در حقیقت اگر ظرفیت ماشین لباسشویی برای شما کافی نباشد، احتمالا مجبور هستید که به دفعات بیشتری ماشین لباسشویی را روشن کنید، یا اگر معمولا اقلام حجیم را در ماشین لباسشویی می‌شویید، احتمالا با خرید یک ماشین لباسشویی با حجم پایین، در شستن این اقلام حجیم به مشکل خواهید خورد.

هوشمند بودن ماشین لباسشویی:

امروزه بیشتر لوازم خانگی به سمت هوشمند‌ شدن حرکت می‌کنند و روز به روز به قابلیت‌های هوشمند بیشتر مجهز می‌شوند، این هوشمندی بیشتر در لوازم خانگی، از جمله ماشین لباسشویی، راحتی بیشتر را برای شما به ارمغان می‌آورند.

به طور مثال در یک ماشین لباسشویی هوشمند، شما می‌توانید برنامه‌های مختلف شستشو را با گوشی خودتان تنظیم کنید و زمانی که شستشو به اتمام رسید می‌توانید پیغام اتمام شستشو را روی گوشی خود دریافت کنید. به این ترتیب لازم نیست در که در مدت زمان شستشو حتما در منزل بمانید. البته باید در نظر داشته باشید که این امکانات بیشتر قطعا هزینه هم دارند و قیمت را افزایش می‌دهند.

پخش مواد شوینده در ماشین:

در بیشتر ماشین‌های لباسشویی، برای افزودن مواد شوینده، باید درب کشویی یا قسمت دیگری از ماشین را باز کنید و برای این شستشو، به میزان لازم مواد شوینده اضافه کنید که همه ما تجربه این مدل افزودن مواد شوینده را داریم.

اما در برخی از ماشین‌های لباسشویی امروزی داستان کمی متفاوت است، اینبار در بخشی از ماشین چیزی شبیه به مخزن مواد شوینده وجود دارد که شما برای چندین بار شستشو آن را پر می‌کنید و در هر بار شستشو، ماشین لباسشویی با توجه به حجم لباس‌ها، به میزان مورد نیازش از آن مخزن مواد شوینده مورد نیازش را تامین می‌کند.

سرعت چرخش موتور:

سرعت چرخش از این نظر حائز اهمیت است که هرچه سرعت بالاتر باشد، لباس‌ها با دور بالاتری می‌چرند و عمل خشک شدن لباس‌ها و آبگیری آنها بهتر انجام می‌شود. البته در نظر داشته باشید که ماشین لباسشویی برای انواع لباس‌ها، سرعت چرخش متفاوتی خواهد داشت و چنانچه لباس‌های مختلفی داشته باشید، از یک سرعت چرخش مطمئن به صورت پیشفرض استفاده می‌کند.

نمی‌توان گفت که یک سرعت چرخش خوب است، سرعت چرخش خوب بسته به نوع پارچه هایی که در دستگاه دارید متفاوت است (مانند پنبه، مصنوعی، پشمی و غیره). ماشین لباسشویی برای نوع لباس (و برنامه ای که انتخاب کرده اید) سرعت چرخش پیش فرض خواهد داشت. پشم به سرعت چرخش آهسته تری (حدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ دور در دقیقه)، پارچه مصنوعی در حدود ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دور در دقیقه و پنبه به ۹۰۰ تا ۱۴۰۰ دور در دقیقه نیاز دارد.
همیشه سرعت چرخش بالا خوب نیست، زیرا می تواند پیراهن های نخی را چروک کند که به معنای زمان مورد نیاز طولانی تر برای اتو کردن لباس است. با این حال، به عنوان یک قانون کلی، برای شستن حوله، ملحفه و لباس های روزمره، سرعت چرخش هر چه سریع تر باشد بهتر است، زیرا زمان خشک شدن شما را کاهش می دهد.

 

 

۲۰ مدل بهترین مارک ماشین لباسشویی موجود در بازار

در حال بارگذاری ویدیو ....
انتخاب ما

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت 9 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  دارد
 • بخارشو
  دارد
 • تعداد برنامه های شست و شو
  21 عدد
 • قفل کودک
  دارد

   

از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل 1477

مشخصات

 • ابعاد
  85×55×60 سانتی‌متر
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • سیستم ایمنی
  قفل کودک
 • ارتفاع
  85 سانتی متر
 • پهنا
  60
 • شناسه
  2220151630129

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 ظرفیت 7 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  دارد
 • بخارشو
  دارد
 • تعداد برنامه های شست و شو
  21 عدد
 • قفل کودک
  دارد
 • قفل Aqua
  ندارد

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ظرفیت 9 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  600x600x850 سانتی‌متر
 • زاویه باز شدن در
  180
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • ظرفیت دیگ
  9 کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  دارد
 • بخارشو
  دارد
 • تعداد برنامه های شست و شو
  دارای 16 برنامه شستشو اصلی و 5 برنامه کمکی عدد عدد
 • قفل کودک
  دارد
 • قفل Aqua
  ندارد

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظرفیت 7 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1200 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  دارد
 • تعداد برنامه های شست و شو
  16 عدد
 • قفل کودک
  دارد
 • میزان صدا
  59 دسی بل
 • میزان صدای آبکشی
  78 دسی بل

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1200 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  خیر
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  ندارد
 • بخارشو
  ندارد
 • قفل کودک
  دارد
 • قفل Aqua
  ندارد

     
از محبوب‌ها

اشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1174 ظرفیت 7 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1100 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED با نور قرمز
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  دارد
 • بخارشو
  ندارد
 • تعداد برنامه های شست و شو
  18 عدد
 • قفل کودک
  دارد
 • قفل Aqua
  ندارد

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی لیدر مدل L1200D ظرفیت 7 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1200 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • سایر ویژگی‌ها
  مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند لباسشویی
 • دارای برنامه برای شستشوی لباس های نخی و پشمی
 • برنامه شستشوی لبس های حساس

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی آردو مدل 66FL1410LS

مشخصات

 • ارتفاع
  85 سانتی متر
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • ظرفیت دیگ
  10 کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • سیستم ایمنی
  قفل کودک

     
از محبوب‌ها

اشین لباسشویی مایدیا مدل WU-34703 ظرفیت 7 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  ندارد
 • تعداد برنامه های شست و شو
  16 اصلی + 8 کمکی عدد
 • قفل کودک
  ندارد
 • قفل Aqua
  ندارد

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84608 ظرفیت ۸ کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  635x595x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  850 سانتی متر
 • عمق
  635 سانتی‌متر
 • شناسه
  2900248301342
 • پهنا
  595
 • زاویه باز شدن در
  150

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K945W ظرفیت 9 کیلوگرم

 • نوع مخزن
  درب از بالا
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
  دارد
 • تعداد برنامه های شست و شو
  16 عدد
 • سایر ویژگی‌ها
  شبیه ساز شستشو با دست لباس‌های پشمی
 • برنامه اختصاصی شستشوی لباس‌های زیر (Lingerie Care

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی دوو سری پریمو مدل Dwk-Primo80W ظرفیت 8 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  595x630x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  850 سانتی متر
 • عمق
  630 سانتی‌متر
 • شناسه
  2900248300345
 • پهنا
  595
 • میزان صدا
  64

     
از محبوب‌ها

ماشین لباسشویی کندی مدل GIC-2409 ظرفیت 9 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  600x520x850 سانتی‌متر
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , شست‌وشوی سریع
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • ظرفیت دیگ
  9 کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه

     

نوشته های مشابه

‫۱۶ دیدگاه ها

 1. از نظر من چنتا فاکتور مهمه برای خرید ماشین لباسشویی. اول این که قیمت مناسبی داشته باشه که از این نظر برند های ایرانی وضعیت نسبتا بهتری نسبت به برند های خارجی دارند. در کنار قیمت عواملی مثل ظرفیت، دوام و کارایی هم خیلی مهمن. البته خدمات پس از فروش هم خیلی مهمه چون خیلی وقتا در مورد ماشین های لباسشویی بهشون احتیاج خواهیم داشت.

  1. هر دو از بهترین مارک های ماشین لباسشویی در بازار هستن، اما خب در این زمینه آبسال پیشینه بیشتری داره ولی در عوض اسنوا مدرن تر و تا حدی به روزتر هست. انتخاب ما اسنوا هست.

 2. سلام خدمت همگی دوستان یه نکته ای خدمتتو بگم که به نظر خودم خیلی مهمه در مورد اشین های لباسشویی به خدمات پس از فروششون توجه کنید چرا که اگه ماشین شما به مشکلی بر بخوره وجود ضمانت ها و این خدمات خیلی مهمه ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام. ممنون از نظری که دادید، خوشحالیم که براتون مفید واقع شده، اصل کار ما این هست که شما خیلی سریع تر به بهترین محصول برسید که در این مطلب هم هدف انتخاب بهترین ماشین لباسشویی بود.

 3. بین برند های ایرانی ماشین ماشین لباس شویی من برند ابسال رو قبول دارم به عنوان مثال اشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1174 ظرفیت ۷ کیلوگرم هم کیفیت ساخ خیلی خوبی داره هم ظرفیت نسبتا مناسب خدمات پس از فروش خوبی هم براش ارائه میدن

 4. ماشین لباسشویی کندی مدل GIC-2409 ظرفیت ۹ کیلوگرم رو خریدم از انتخابم هم خیلی راضیم واقعا کیفیت شست و شوی خیلی خوبی داره ظرفیتشم نسبت به جمعیت خانواده ما خوبه

 5. مدل هایی که معرفی کردید همشون جزء برند های معتبرن اما خوب به نظر من اگه بخوایم یه ماشین لباسشویی که نسبت به مدل های خارجی ارزون تره و کیفیت خیلی خوبی هم داره و خدمات پس از فروششم کامله رو معرفی کنیم بین برند های ایرانی به اسنوا میرسیم خیلی خوبه محصولاتشون

  1. بله قطعا، اسنوا یکی از بهترین مارک لباسشویی در ایران هست که البته شاید نشه گفت بهترین ولی قطعا در رده بهترین های ایرانی هست.

 6. تقریبا سه ماه پیش اشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1174 ظرفیت ۷ کیلوگرم رو سفارش دادیم و از انتخابمونم راضی هستیم. قیمت خوب در کنار برنامه های شستشو متنوع و قابلیت های خوب باعث میشه میشه که خریداران از این ماشین لباسشویی راضی باشن

  1. سلام. خیلی خوبه که با نظرتون به خرید دوستان دیگه کمک می کنید. اشتراک نظر واقعا بهترین کار برای کمک به خرید دیگران هست.

 7. خوشبختانه ماشین های لباسشویی داخلی خوبی توی بازار وجود داره من خودم چند ساله از محصولات برند آبسال استفاده می کنم ماشین های لباسشویی آبسال کیفیت ساخت و قیمت نسبتا مناسبی داره

 8. اشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1174 ظرفیت ۷ کیلوگرم رو از دیجیکالا دو ماه پیش سفارش دادم و دستم رسید تقریبا از هر جهت ازش راضیم از سایت شما هم ممنونم که برند ها و مدل های با کیفیت رو معرفی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *