لوازم خانگی

بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در بازار فعلی

آشنایی با برندهای ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی نمونه های پرفروش

کاربر محترم، توجه کنید که در زمان مشاهده شما، ممکن است برخی کالاها ناموجود شده باشند، لذا با در نظر گرفتن این موضوع مطلب را مطالعه کنید.
 • ماشین لباسشویی از آن دسته وسایل منزل است که هم قیمت نسبتا بالایی دارد و هم قرار است برای مدت زیادی در خانه از آن استفاده کنیم و شاید در تمام عمرمان دو یا سه ماشین لباسشویی خریداری کینم.

  به همین دلیل در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در بازار آشنا کنیم و ببنیم که در حال حاضر در بازار ایران چه برندهای به تولید ماشین لباسشویی مشغول هستند و تا چه حد در جلب رضایت مشتریان موفق بوده اند.

  در کنار آشنایی با برندهای مختلف ماشین لباسشویی، به ماشین لباسشویی های پرفروش این برندها هم نگاهی خواهیم داشت تا در نهایت به یک لیست ۲۰تایی از بهترین مارک ماشین لباسشویی در بازار برسیم تا یک راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی برای شما ایجاد کرده باشیم.

  توجه داشته باشید که ما در این لیست برندهای فعال در ایران را ملاک قرار داده ایم، برندهای مختلفی ماشین لباسشویی تولید می کنند، اما در این لیست ملاک ما آنهایی است که حداقل همچنان محصولاتشان با قیمت های بالا یا پایین در بازار یافت می‌شود.

   

  برندهای ایرانی ماشین لباسشویی در بازار

  اجازه دهید کارمان را با برندهای ایرانی شروع کنیم و بهترین مارک های ماشین لباسشویی ایرانی را بررسی کنیم، هرچند که قیمت های بالای محصولات خارجی و همچنین موجود نبودن آنها در بازار تا حدی ما را به سمت برندهای ایرانی سوق می دهد، اما از حق نگذریم برندهای ایرانی هم پیشرفت های خوبی داشته اند و محصولات استاندارد زیادی را تولید می کنند.

   

  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI 94402 ظرفیت 9 کیلوگرم۱- برند ایرانی پاکشوما با شعار “همیشه با شما”

  تجربه این شرکت و میزان رضایت کاربران نشان می دهد که رتبه یک ماشین لباسشویی می توان به پاکشوما نسبت داد، برندهای ایرانی خوبی به غیر از پاکشوما وجود دارند که در ادامه معرفی می شوند، اما هر برندی در تولید محصول خاصی شهرت بالایی دارد، مثلا پارس خزر در تولید پلوپز شهرت بالایی دارد، اما در تولید ماشین لباسشویی برند ایرانی پاکشوما مشهورترین است.

  برند ایرانی پاکشوما از سال ۱۳۵۴ کارش را شروع کرد، و از ۱۳۷۶ بود که ماشین لباسشویی اتوماتیک به محصولاتش راه پیدا کرد. از ۱۳۹۳ کارخانه‌ جدیدش را راه‌اندازی کرد و همچنان درحال توسعه‌ کارخانه‌هایش است.

  میزان رضایت کاربران از این برند ایرانی:

  اغلب خریداران اعلام رضایت می کنند و اگر فروشندگان لوازم خانگی هم بپرسید، بین برندهای ایرانی پاکشوما را به شما پیشنهاد می دهند، ماشین های لباسشویی این شرکت طراحی به روز و زیبایی دارند و کاملا با آشپزخانه های امروزی هماهنگ است، همچنین از قابلیت های به روز مانند اضافه کردن لباس هنگام روشن بودن ماشین بهره می برد، برخی کاربران هم از صدای زیاد آن در مقابل برندهای خارجی گلایه دارند که البته هیچ محصولی بدون نقص نیست.

  خدمات پس از فروش پاکشوما:

  لباسشویی های اتوماتیک پاکشوما ۲۴ ماه و لباسشویی های دوقو به مدت ۱۸ ماه گارانتی دارند که مدت قابل قبولی است، تعداد نمایندگی های این شرکت به ۷۰۰ نمایندگی در ایران می رسد که نشان می دهد در بیشتر شهرها نمایندگی دارند.

  مشاهده انواع ماشین لباسشویی پاکشوما

   

  ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم

  ۲- برند ایرانی اسنوا با شعار “روی ما حساب کنید”

  اسنوا به گفته خودش یکی از برندهای اصیل ایرانی است، هرچند که چند سالی است که با توجه به برندینگ و البته کیفیت در تولید شهرت بیشتری پیدا کرده اند.

  اسنوا عمدتا در زمینه تولید لوازم خانگی بزرگ مانند یخچال، گاز، گولر کازی و البته ماشین لباسشویی فعالیت می کند، این برند ایرانی ماشین های لباسشویی ۵ تا ۸ کیلیویی را روانه بازار کرده است.

  میزان رضایت کاربران از این برند اسنوا:

  مسلما خریداران به این زودی ها به طور کامل از برندهای ایرانی راضی نمی شوند، اما همینکه مصرف کنندگانی وجود دارند نشان می دهد که در حال حرکت رو به جلو هستند و تا حدی توانسته رضایت حداقلی خریدران را جلب کنند.

  در نظرات کاربران پیداست که برخی از قیمت این کالاهای این برند راضی هستند، برخی به دنبال حمایت از کالای ایرانی هستند و برخی هم به نقاط قوت ماشین های لباسشویی اسنوا از جلمه خشک کن قوی و کیفیت شستشو اشاره می کنند.

  خدمات پس از فروش اسنوا:

  عمده کاربران از خدمات پس از فروش اسنوا راضی هستند، هرچند موارد استثنا هم وجود دارد اما به طور کلی میزان رضایت از خدمات پس از فروش به اندازه قابل قبول است، اسنوا گارانتی ۲۴ ماهه را برای محصولاتش در نظر گرفته است.

  مشاهده انواع ماشین لباسشویی اسنوا

   

  ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

  ۳- برند ایرانی آبسال، اونیورسال قدیم

  آبسال از برندهای قدیمی و ریشه دار لوازم خانگی در ایران است که از سال ۱۳۳۵ کارش را آغاز کرده است، اگر دقت کرده باشید کولرهای آبی زیادی توسط این شرکت تولید شده است.

  این برند علاوه بر کولر به تولید محصولات دیگری از جلمه ماشین لباسشویی هم می پردازد، از خدمات جالب این شرکت این است پس از خرید محصولات تا مدت ۲۸ روز اگر به هر دلیل ناراضی بودید می توانید محصول را پس دهید.

  میزان رضایت کاربران از برند آبسال:

  کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی آبسال اگرچه خیلی پایین نیست اما چشمگیر هم نیست همچنین عمده خریدران به صدا و لرزش ماشین های لباسشویی این شرکت گلایه دارند، اما با این حال قیمت رقابی آن موجب می شود که خیلی از خریدران این محصول را انتخاب کنند.

  خدمات پس از فروش آبسال:

  آبسال خدمات پس از فروش خوبی دارد و برای محصولاتش گارانتی ۲۴ ماهه در نظر گرفته است، تلفن‌های خدمات پس از فروش آبسال روی سایت رسمی آن نوشته شده و اغلب از خدمات گارانتی آن رضایت دارند.

  مشاهده انواع ماشین لباسشویی آبسال

   

  ۴- برند ایرانی پارس خزر با شعار ” برای یک عمر”

  پارس خزر از آن برندهای ایرانی خوشنام بین ایرانی هاست که بارها طعم ته دیگ پلوپزهایش را چشیده اید، این شرکت محصولات با کیفیتی دارد که ماشین لباسشویی هم در بین آنها دیده می شود، هرچه پارس خزر با پلوپزهای درجه یکش جای خود را بین خانواده های ایرانی پیدا کرد.

  وضعیت سایت پارس خزر خوب است و اطلاعات مفیدی از جلمه لیست نمایندگی ها و فروشگاه های اختصایص پارس خزر را می توانید در سایت پیدا کنید، ضمن اینکه شماره های ۴  ۵ رقمی این شرکت در سایت در دسترس هستند.

  میزان رضایت کاربران از برند پارس خزر:

  به طور کلی رضایت بالایی از این برند محبوب وجود دارد، اما ماشین های لباسشویی این شرکت از نظر طراحی دچار ضعف هستند و ظاهر آنها چندان هماهنگ با ماشین لباسشویی های امروزی نیست و به اندازه لباسشویی های اسنوا و پاکشوما از آنها استقبال نشده و شاید تنها مزیت آنها قیمت نسبتا مناسب باشد.

  مشاهده انواع ماشین لباسشویی پارس خزر

   

  برندهای خارجی ماشین لباسشویی در بازار

  بسیار عالی، بعد از برندهای ایرانی به برندهای خارجی ماشین لباسشویی می رسیم، به هر حال هرکس در انتخاب مختار است، برخی به دنبال بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی هستند و برخی دیگر به دنبال بهترین مارک ماشین لباسشویی خارجی، در هر صورت هدف ما این است که بهترین انتخاب را داشته باشید، پس در ادامه برندهای خوب خارجی را بررسی می کنیم.

   

  ۱- ماشین های لباسشویی سامسونگ 

  درباره کیفیت محصولات این برند نیاز به صحبت نیست، محصولات مختلف این شرکت از جلمه تلویزیون، گوشی، کولر، یخچال و … همگی در خانواده های ایرانی استفاده می شوند و بسیار هم محبوب هستند.

  ماشین لباسشویی هم یکی دیگر از تولیدات این شرکت است که با استقبال خوبی هم مواجه شده است، هرچند که اگر بپرسند بهترین تولید ساسمونگ روی کدام محصول است، شاید جواب ما ماشین لباسشویی نباشد.

  ماشین های لباسشویی سامسونگ از برندهای ایرانی قیمت بالاتری دارند اما در بین برندهای خارجی از قیمت مناسبی برخوردار هستند و به نسبت برندهایی مانند بوش قیمت متعادل تری دارد.

  برخی از ویژگی های جدید ماشین لباسشویی سامسونگ:

  Add Wash

  اضافه کردن لباس های جامانده حین شستشو از طریق درب جداگانه

  Eco Bubble

  با تولید حباب های محافظ، باعث می شود مواد شوینده بسیار سریع تر جذب الیاف لباس شده، در نتیجه انواع لکه های سرسخت را از بین برده و ماندگاری الیاف لباس را افزایش می‌دهد.

  Self Clean

  فعال کردن این آپشن بعد از اتمام کارها باعث می شود ماشین لباسشویی مخزن خود را به صورت اتوماتیک از قارچ و باکتری پاک کند.

  Auto Optimal wash

  با سنجش درجه ی کثیفی لباس و بار لباس موجود در دیگ به صورت  اتوماتیک، برنامه ی شستشوی لازم انتخاب می شود که نتیجه ی آن تمیز کنندگی فوق العاده و صرفه جویی قابل توجه در آب و شوینده خواهد بود.

  مشاهده انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

   

  ۲-ماشین های لباسشویی ال جی

  هرچه از برند سامسونگ تعریف کردیم برای برند محبوب ال جی هم صادق است، این برند هم سال ها با محصولات با کیفیت و متنوعش در بین خانواده های ایرانی جای خود را باز کرده است.

  ماشین های لباسشویی ال جی هم مانند دیگر محصولاتش از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، برخی از قابلیت های ویژه ماشین لباسشویی ال جی:

  لباسشوییTwin wash

  با امکان شستشوی همزمان دو سری لباس

  فناوری انحصاریTurbo wash

  با سیستم اسپری ۱۲۰ثانیه ای آب روی لباس ها، ۴۰ درصد صرفه جویی در مصرف آب و ۱۵ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی به ارمغان خواهد آورد.

  Motion Direct Drive 6

  از طریق ۶ حالت حرکت پله ای، پیچاندن، غلتاندن، فشار دادن، چرخاندن و تاباندن، شست و شوی مشابه با شستشوی دستی در لباس ها ایجاد می کند

  مشاهده انواع ماشین لباسشویی ال جی

   

  ۳-ماشین های لباسشویی بوش

  برند سامسونگ و ال جی عالی هستند و هیچ شکی در آن نیست، اما قبول کنید وقتی صحبت از شاه برند بوش می شود، سامسونگ و ال جی باید کمی عقب تر بروند، این برند خوفناک آلمانی دیوانه وار به جلو می رود و بارها با تولید محصولاتش دهان رقبای جهانی اش را بسته است.

  ماشین های لباسشویی این شرکت هم از کیفیت بسیار بسیار بالایی برخوردارند و اگر محصولات این شرکت را خریداری کنید تنها شانس شما برای خرید محصول جدید این است که یا کالای شما را دزد ببرد، یا با چکش به آنها آسیب بزنید یا سالیان سال صبر کنید که تکنولوژی محصول قدیمی شود.

  در مورد ویژگی های ماشین های لباسشویی بوش جای هیچ صحبتی نیست، فقط بخرید و لذتش را ببرید.

  مشاهده انواع ماشین لباسشویی شاه برند بوش

   

  بریم سراغ چند نمونه پرفروش از همه این برندها

  ** ۲۰ مدل از بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی بازار **

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  محصول محبوب

  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت 9 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED
  • طبقه بندی رنگی
   ساده
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • بخارشو
   دارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   21 عدد
  • قفل کودک
   دارد

     

  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200IR ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1000 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   خیر
  • صفحه نمایش
   بله
  • قفل کودک
   دارد
  • میزان صدا
   58 دسی بل
  • میزان صدای آبکشی
   74 دسی بل
  • شناسه کالا
   2800000126223

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • بخارشو
   دارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   21 عدد
  • قفل کودک
   دارد
  • قفل Aqua
   ندارد

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI 94402 ظرفیت 9 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • بخارشو
   دارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   22 عدد
  • قفل کودک
   دارد

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • بخارشو
   دارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   دارای 16 برنامه شستشو اصلی و 5 برنامه کمکی عدد عدد
  • قفل کودک
   دارد
  • قفل Aqua
   ندارد

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1200 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   16 عدد
  • قفل کودک
   دارد
  • میزان صدا
   59 دسی بل
  • میزان صدای آبکشی
   78 دسی بل

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1200 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   خیر
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   ندارد
  • بخارشو
   ندارد
  • قفل کودک
   دارد
  • قفل Aqua
   ندارد

       
  از محبوب‌ها

  اشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1174 ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1100 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED با نور قرمز
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • بخارشو
   ندارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   18 عدد
  • قفل کودک
   دارد
  • قفل Aqua
   ندارد

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی لیدر مدل L1200D ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1200 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • سایر ویژگی‌ها
   مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند لباسشویی
  • دارای برنامه برای شستشوی لباس های نخی و پشمی
  • برنامه شستشوی لبس های حساس

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی ال جی مدلWM-K702NW ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1200 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله

       
  از محبوب‌ها

  اشین لباسشویی مایدیا مدل WU-34703 ظرفیت 7 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   ندارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   16 اصلی + 8 کمکی عدد
  • قفل کودک
   ندارد
  • قفل Aqua
   ندارد

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-621NW ظرفیت 6 کیلوگرم

  • وع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1200 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED با پنل تمام لمسی
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • بخارشو
   ندارد
  • سایر ویژگی‌ها
   سیستم عیب‌یابی هوشمند (™Smart Diagnosis)

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K945W ظرفیت 9 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از بالا
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   16 عدد
  • سایر ویژگی‌ها
   شبیه ساز شستشو با دست لباس‌های پشمی
  • برنامه اختصاصی شستشوی لباس‌های زیر (Lingerie Care

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-821NW ظرفیت 8 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1200 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   نمایشگر لمسی
  • قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
   دارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   14 عدد
  • قفل کودک
   دارد

       
  از محبوب‌ها

  ماشین لباسشویی اسنوا مدل octa plus 820W ظرفیت 8 کیلوگرم

  • نوع مخزن
   درب از جلو
  • سرعت چرخش موتور
   1400 دور در دقیقه
  • لوله ورودی آب سرد و گرم
   بله
  • صفحه نمایش
   بله
  • توضیحات صفحه نمایش
   LED
  • ارشو
   ندارد
  • تعداد برنامه های شست و شو
   14 عدد
  • قفل کودک
   دارد

       

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا