لوازم سفر و کمپینگ

خرید ۲۵ مدل تور ماهیگیری برتر و باکیفیت بازار

چطور یک تور ماهیگیری با کیفیت خریداری کنیم؟ + قیمت خرید

نویسندگان سایت خریدیار به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق، آزمایش و رتبه بندی می کنند. ما فقط در صورتی که خرید محصول از طریق لینک های ما انجام شود درآمد کسب می کنیم و به هیچ وجه برای ما تفاوتی نمی کند که شما کدام محصول را خریداری می‌کنید، همچنین ما هیچ محصول رایگانی از هیچ فروشنده ای دریافت نکرده‌ایم.

ما در این مطلب با بررسی چندین مدل تور ماهیگیری تلاش کرده‌ایم شما را در شناخت بهترین تور ماهیگیری و خرید تور ماهیگیری مناسب با نیازتان یاری کنیم، برای نگارش این مطلب در کنار گفتگو با یکی از فروشندگان لوازم ماهیگیری، از منابع مختلفی استفاده شده است که در انتهای مطلب اشاره کرده ایم.

فرقی نمی کند که به دنبال کدام نوع تور ماهیگیری هستید یا تصورتان از قیمت تور ماهیگیری چقدر است، در ادامه چندین مدل تور ماهیگیری برتر در مدل های مختلف و در بازه های قیمتی متفاوت را به شما معرفی کرده ایم، اگر تا انتها مطالعه کنید، نکات جالبی را هم در مورد تور ماهیگیری خواهید فهمید.

 

بهترین تور ماهیگیری دستی

تور ماهیگیری مدل TL140

تصویر چوب ماهگیری دستی رنگ سبز

این مدل تور ماهیگیری دستی برای استفاده در رودخانه، سد، دریاچه و… است و از آن می توانید برای صید زنده ماهی هایی نسبتا کوچک استفاده کنید. این مدل تور ماهیگیری از نوع تلسکوپی می باشد و طول دسته آن کم و زیاد می شود، طول دسته در باز ترین حالت ممکن ۱۴۰ سانتی متر است.

تجربه خریداران از خرید این محصول:

 • خوبه ولی مقاومت کافی رو نداره. برای گرفتن ماهی های کوچیک خوبه به نظرم.
 • من به عنوان برگ گیر روی استخر استفاده کردم خوب بوده، ولی برای ماهی های بزرگ مقاوم نیست.
 • باهاش ماهی گرفتیم چون ماهی کمی سنگین بود زود تا شد و خراب شد.
 • به نظرم فقط و فقط اگر باهاش ماهی های خیلی کوچیک میخواید بگیرید استفاده کنید.

مشاهده و خرید این تور ماهیگیری

 

بهترین تور ماهیگیری پرتابی یا آبشاری

تور ماهیگیری مدل پرتابی ۱۵M – AB

تور ماهیگیری آبشاری توری شکل سفید رنگ

این مدل تور ماهیگیری که امتیاز نسبتا خوب ۳.۹ برای آن از سمت خریداران ثبت شده است، از نوع پرتابی می باشد، یعنی صیاد تور ماهیگیری را به داخل رودخانه پرتاب می کند و بعد از مدتی تور را جمع کرده و صیدهای انجام شده را خارج می کند.

دقت داشته باشید که تور ماهیگیری پرتابی برای صید در رودخانه با تور ماهیگیری برای صید در دریا از جهات مختلفی مانند اندازه سوراخ های تور متفاوت هستند، به طور مثال توری با سوراخ های ۲ در ۲ سانتی متر برای صید آبزیان موجود در رودخانه ایده آل به نظر می رسد. این در حالیست که برای آب های آزاد بهتر است از توری با اندازه سوراخ های بزرگتر استفاده شود.

این تور ماهیگیری برای صید در رودخانه، دریاچه، سد و بعضا دریا مناسب است، جنس نخ تور از نخ ابریشم مصنوعی می باشد که دوام زیادی دارد و اندازه سوراخ ها هم ۲×۲ سانتیمتر است. دقت کنید که در تورهای پرتابی، سایز اعلام شده در واقع محیط دایره هست.

تجربه خریداران از خرید این محصول:

 • تور بسیار مناسب برای رودخانه، جنسشم مناسب بود به عقیده من.
 • عالیه شمال هستم و با قیمت یک تومن به بالا اینجا میفروشن
 • خیلی خوب فقط هم بزرگه هم سنگین برای من که مبتدی هستم ده متری مناسب تر بود
 • به نظرم نخش خیلی نازک بود، سرب دور تور هم جالب نبود.

خرید این تور ماهیگیری پرتابی

 

بهترین تور ماهیگیری گرگور یا چند جانبه

تور ماهیگیری مدل es80

تور ماهیگیری کرگور چند جانبه

این تور ماهیگیری از نوع گرگور است، گرگور ماهیگیری وسیله ای مناسب برای صید لابستر، میگو و ماهیهای کوچک تا متوسط می باشد. در واقع نحوه عملکرد به این شکل است که ماهیهای کوچک یا میگوها برای رسیدن به طعمه مورد نظر، از سوراخهای آن وارد گرگور شده و راه برگشتی پیدا نمی کنند.

فیلم ماهیگیری با تور گرگور

این مدل تور ماهیگیری که به آن گرگور گفته می شود به راحتی باز و بسته و شده و بسیار کم جا است و از آن برای صید ماهی های کوچک یا میگوها استفاده می شود. این تور ماهگیری  دارای ۸ ورودی است و  ابعاد آن به ترتیب از کف ۶۰×۶۰سانتیمتر و ارتفاع ۳۵ سانتی متر است.

مشاهده این تور ماهیگیری گرگور

 

ویژگی اصلی یک تور ماهیگیری خوب چیست؟

یک تور ماهیگیری خوب باید از مواد توری با کیفیت بالا ساخته شود. مانند لاستیک یا نایلون روکش دار یا بدون روکش با متریال با کیفیت. ماهیگیری سبکتر در رودخانه ها و نهرهای کوچکتر به یک تور حلقه دار کوچکتر با سوراخهای توری کوچکتر نیاز دارد.

بعد از در نظر گرفتن کیفیت ساخت تور ماهیگیری، باید بدانید که یک تور ماهیگیری خوب، توری است که با سبک ماهیگیری شما، محل ماهیگیری شما و نوع ماهی که قصد گرفتن آن را دارید متناسب باشد.  به عنوان مثال برای صید ماهی های سنگین تر، به توری طولانی‌تر و قوی‌تر نیاز دارید که عریض‌تر باشد و بتواند بارهای سنگین‌تر را تحمل کند.

تورهای ماهیگیری توصیه شده خریداران

 

انواع تور ماهیگیری را بشناسید

تصویر دو تور ماهیگیر دستی کنار همتور ماهیگیری دستی

تورهای ماهیگیری دستی از ساده ترین و شاید راحت ترین تورهای ماهیگیری هستند که از آن برای صید ماهی های کوچک و سبک استفاده می شود. این تور ماهیگیری همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید دارای یک دسته هستند که در انتهای آن یک سبد توری قرار گرفته است که با حرکت دادن آن در آب موجب شکار ماهی می شود.

تصویر یک تور ماهیگیری پرتابی سفید رنگتور ماهیگیری پرتابی یا آبشاری

ساختار تور ماهیگیری پرتابی به این شکل است که یک تور در یک محیط دایره ای شکل قرار دارد که تمام مساحت این دایره از تور تشکیل شده است و اطراف این دایره طناب رد شده است که در نهایت این طناب به مرکز دایره متصل است.

ماهیگیر این تور را همانطور که در تصویر مشاهده می کنید به داخل دریاچه پرتاب می کند و بعد از مدت کوتاهی با کشیدن طناب این تور از اطراف بسته می شود و به بالا کشیده می شود. این تورها برای صید در محیط های کم عمق هستند و دارای زمان انتظار کمتری برای صید ماهی نسبت سایر تورها می‌باشند.

تصویر دو تور ماهیگیری گرگور تورهای ماهیگیری گرگور

تور ماهیگیری گرگور همانطور که در تصویر مشاهده می کنید به این شکل در کف دریاچه قرار می گیرد و برای صید ماهی های کوچک و میگوها مناسب است، ساختار عملکرد آن به این شکل است که ماهی و میگو برای گرفتن طعمه از ورودی ها به داخل تور می روند و سپس برای خروج دچار مشکل شده و به این شکل صید می شوند.

 

۵ نکته مهم که پیش از خرید تور ماهیگیری باید بدانید!

بعد از بررسی هایی که انجام دادیم و گفتگو با یک ماهیگیر و یک فروشنده لوازم ماهیگیری، به این نتیجه رسیدیم که ۵ معیار مهم در خرید تور ماهیگیری وجود دارد که باید پیش از خرید به آنها توجه کنید، در واقع پیش از خرید تور ماهیگیری باید با این معیارها بررسی کنید که آیا این تور ماهیگیری برای شما مناسب است یا خیر.

قابل حمل بودن تور ماهیگیری

قابل حمل بودن تور ماهگیری بسیار مهم است. یک تور ماهیگیری خوب می تواند به راحتی تا شود و در یک کوله پشتی قرار گیرد تا به این شکل در مسیر رسیدن شما به محل ماهیگیری حتی اگر صعب العبور هم باشد، مشکلی برای شما ایجاد نکند.

دقت داشته باشید که اگر کار شما صید ماهی است، داستان کمی متفاوت خواهد بود، این توضیحات برای افرادی است که ماهیگیری برای آن ها یک جور تفریح محسوب می شود و نیاز دارند که تور ماهیگیری که در مسیرهای متفاوتی با خود حمل کنند.

همه کاره بودن تور ماهیگیری

واقعیت این است که یک تور ماهیگیری برای همه شرایط مناسب نیست، ممکن است در یک رودخانه یا سد نیاز به نوع تور ماهیگیری داشته باشید ولی در شرایط دیگری این تور ماهیگیری برای شما خیلی کاربردی نباشد، پس اگر نمی خواهید چندین تور ماهیگیری داشته باشید، بهتر است مدلی را خریداری کنید که در بیشتر شرایط امکان ماهیگیری با آن فراهم باشد.

از این نظر تورهای ماهیگیری دستی به شرط اینکه مقاوم باشند و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشند، بسیار مناسب هستند. در حقیقت با یک تور ماهیگیری دستی که تشکیل شده از یک میله و یک تور در قسمت جلوی آن است، می توانید در بیشتر شرایط ماهیگیری کنید.

راحتی در استفاده

راحتی در استفاده به عقیده ما مهمترین معیار است، در واقع اگر شما بهترین تور ماهیگیری را چه از نظر عملکرد و چه نظر قابل حمل بودن داشته باشید اما نتوانید از آن به راحتی استفاده کنید، انگار شما هیچ تور ماهیگیری ندارید. باید این امکان برای شما وجود داشته باشد که به تنهایی و تقریبا راحت از تور ماهیگیری استفاده کنید.

دوام و ماندگاری

تور ماهیگیری از هر نوعی که باشد، باید دوام و ماندگاری خوبی داشته باشد چرا که قرار است با آب، گل، فشار زیاد، زیر نور آفتاب و…. آن هم برای مدت طولانی کار کند، اگر از متریال با کیفیتی ساخته نشده باشد بعد از مدتی از ناحیه تور یا دسته دچار آسیب شده و کارایی خود را از دست می دهد. فراموش نکنید که این دوام و کیفیت قطعا هزینه دارد و این کاملا طبیعی است.

آسیب نرساندن به ماهی

تورهای قدیمی با مواد توری رشته ای نازک اغلب به ماهی ها آسیب رسانده و شانس زنده ماندن آنها را پس از رها شدن کاهش دهند. با مواد توری لاستیکی جدید و ضخیم‌تر، ماهی‌ها تجربه ملایم‌تری دارند که شانس زنده ماندن و تولید ماهی‌های بیشتری را پس از رها شدن افزایش می‌دهد.

پس باید دقت داشته باشید که تور ماهیگیری مد نظر شما به گونه ای باشد که به صید ها آسیب نرساند، همانطور که گفته شد تورهای جدید لاستیکی و نرم تر هستند تا به صیدها آسیبی نرسد.

 

سوالات متداول در خرید تور ماهیگیری

کدام نوع تور ماهیگیری انتخاب بهتری است؟

این موضوع کاملا به نوع ماهیگیری شما و محلی که در آن ماهیگیری می کنید بستگی دارد. تورهای لاستیکی یا نایلونی روکش دار برای ماهیگیری صید و رهاسازی بهترین هستند. در حالی که تورهای نایلونی سنتی برای نگرفتن و رها شدن خوب عمل می کنند.

اگر در جویبارها یا رودخانه‌های کوچک‌تر ماهیگیری می‌کنید، باید توری حلقه‌دار کوچک‌تر با سوراخ‌های توری کوچک‌تر انتخاب کنید. ماهی‌های بزرگ‌تر و قوی‌تر به یک تور حلقه‌دار بزرگ‌تر با سوراخ‌های توری بزرگ‌تر نیاز دارند.

 

آیا تورهای ماهیگیری برای ماهی بی خطر هستند؟

با توجه به افزایش صید و رهاسازی، بسیاری از بهترین تورهای ماهیگیری موجود امروزه برای ماهی نسبتاً ایمن هستند. اگر توری گره‌دار دارید، اگر قصد رهاسازی ماهی را دارید، باید زمان خود را در تور به حداقل برسانید. بهترین نوع تور برای ماهی توری لاستیکی یا لاستیکی است. تور لاستیکی که بسیار کمتر از یک تور استاندارد تنبیه می کند، آبشش ها و فلس ها را در هنگام تقلای ماهی پاره نمی کند.

 

آیا تورهای ماهیگیری پلاستیکی بهتر هستند؟

مزیت اصلی تورهای لاستیکی این است که نسبت به تورهای گره دار آسیب خیلی کمتری به ماهی وارد می کنند و آبشش های ماهی هنگام تقلا پاره نمی شود. تنها باید دقت داشته باشید که این تورها در آب رها نشوند.

 

ما از چه منابعی برای نگارش این محتوا اطلاعات کسب کرده ایم؟

یکی از دلایلی که این مطلب می تواند برای شما مفید باشد، بررسی های ما و گفتگوهایی است که با افراد با تجربه در این حوزه انجام داده ایم، هرچند که تعداد تورهای ماهیگیری موجود در بازار در حال حاضر خیلی متنوع نیستند اما برای بررسی همین موارد با یک فروشنده لوازم ماهیگیری در سطح شهر و یک ماهیگیر با بیش از ۱۰ سال تجربه گفتگو کردیم.

در کنار این موارد مطالعاتی را در سایت های اختصاصی ماهیگیری و کمپینگ از جمله سایت outdoorgearlab انجام داده ایم و در نهایت نظرات و تجربه خریداران در مورد هر محصول را بررسی کردیم.

 

منابع بیشتری که می توانید از آنها کمک بگیرید

https://www.outdoorgearlab.com/topics/camping-and-hiking/best-fishing-net

https://www.watersportswhiz.com/best-kayak-fishing-net/

usangler

 

لیست خرید ۲۵ تور ماهیگیری برتر در بازار ایران

 

 • نحوه نمایش محصول ها
سوزن بافت تور ماهیگیری هانچی کد 010 مجموعه 3 عددی

سوزن بافت تور ماهیگیری هانچی کد ۰۱۰ مجموعه ۳ عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹.۵x1.4x1.2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک فشرده
 • سایر توضیحات
  عدم باز شدن نخ از سوزن رد شدن راحت از تور به دلیل نوک تیز دارای سه سایز متفاوت طول سایز ۱: ۱۴.۵ سانتی‌متر طول سایز ۱: ۱۷.۵ سانتی‌متر طول سایز ۳: ۱۹.۵ سانتی‌متر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری فیشرمن مدل 10 چشمه

تور ماهیگیری فیشرمن مدل ۱۰ چشمه

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰x80x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  گرگور یا دام ماهیگیری مخصوص به دام انداختن میگو و ماهی های کوچک دارای ۱۰ ورودی ابعاد کف: ۶۰ x 60 سانتیمتر ارتفاع ۳۵ سانتی متر جاگیری کم در حالت بسته حمل آسان باز شو به صورت چتر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل رویال کد 6

تور ماهیگیری مدل رویال کد ۶

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۶x15x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • جنس
  فلزی با روکش پلاستیک
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل سالیک کد 12-m

تور ماهیگیری مدل سالیک کد ۱۲-m

مشخصات

 • ابعاد
  ۱×۱۵۰×۱۲۰۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • جنس
  نخ ابریشم مصنوعی
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  نخ سایز ۶- ۱۲ متری چشمه ۱ ( هر سوراخ تور ۲×۲ سانتیمتر ) سایز نخ: ۶ متراژ تور ( محیط دایره) : ۱۲ متر جنس نخ: ابریشم مصنوعی سفید رنگ تولید ایران قابلیت استفاده برای رودخانه، دریاچه، سد، دریا و ....
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل رویال

تور ماهیگیری مدل رویال

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۵x20x17 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • جنس
  فلزی با روکش پلاستیک
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل TL140

تور ماهیگیری مدل TL140

مشخصات

 • ابعاد
  ۲×۱۰×۶۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  ابعاد دهانه: ۵۰*۵۰*۵۰ سانتی متر طول دسته در حالت باز : ۱۴۰ سانتیمتر ابعاد درحالت بسته: ۱۰×۶۵ سانتیمتر دارای دسته جمع شو تلسکوپی قابلیت تنظیم طول دسته
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل es80

تور ماهیگیری مدل es80

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰x80x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  فلز و تور
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  گرگور یا دام ماهیگیری مخصوص به دام انداختن میگو و ماهی های کوچک دارای ۸ ورودی ابعاد کف: ۶۰ x 60 سانتیمتر ارتفاع ۳۵ سانتی متر جاگیری کم در حالت بسته حمل آسان باز شو به صورت چتر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل پرتابی 15M - AB

تور ماهیگیری مدل پرتابی ۱۵M - AB

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۹۰x390x180 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • آبهای سرد
 • آبهای گرم
 • سایر توضیحات
  کاربردی تر از چوب ماهیگیری مناسب برای صید ماهی تا ۱۰ کیلو قابلیت استفاده برای آب شور و شیرین
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل FN-160-70

تور ماهیگیری مدل FN-160-70

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۰x15x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • جنس
  آلومنیوم
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  جنس دسته: آلومینیوم طول دسته در حالت باز شده: ۱۶۰ سانتیمتر طول دسته و چاک در حالت باز شده: ۲۲۵ سانتیمتر طول کل در حالت بسته شده: حدود ۹۰ سانتیمتر ابعاد دهنه چاک: ۷۰×۷۰×۷۰ سانتیمتر عمق تور: ۵۰ سانتیمتر دارای قفل فلزی چاک برای باز و بسته شدن دارای دسته تلسکوپی ۲ تکه قابلیت تنظیم طول دسته حمل آسان قابلیت استفاده برای زنده گیری ماهی، پروانه و ...
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل گرگور 16 چشمه

تور ماهیگیری مدل گرگور ۱۶ چشمه

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰×۸۰×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۷۰ گرم
 • طول چوب در حالت بسته
  ۶۰ ۳۱۲۹۵
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • آبهای سرد
 • آبهای گرم
 • سایر توضیحات
  گرگور یا دام ماهیگیری مخصوص به دام انداختن میگو و ماهی های کوچک دارای ۱۶ ورودی ابعاد کف: ۶۰×۶۰سانتیمتر ارتفاع ۳۵ سانتی متر جاگیری کم در حالت بسته حمل آسان باز شو به صورت چتر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل پرتابی 10M - AB

تور ماهیگیری مدل پرتابی ۱۰M - AB

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰۰x300x150 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • آبهای سرد
 • آبهای گرم
 • سایر توضیحات
  کاربردی تر از چوب ماهیگیری مناسب برای صید ماهی تا ۱۰ کیلو قابلیت استفاده برای آب شور و شیرین
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل پرتابی 20M - AB

تور ماهیگیری مدل پرتابی ۲۰M - AB

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵۰x450x300 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • جنس
  ابریشم
 • طول چوب در حالت بسته
  ۳۰ ۳۱۲۹۵
 • مناسب برای محیط
  آبهای گرم
 • آبهای سرد
 • آب شیرین
 • آب شور
 • سایر توضیحات
  کیفیت و ضخامت نخ بالا تولید ایران کاربردی تر از چوب ماهیگیری مناسب برای صید ماهی تا ۲۵ کیلو قابلیت استفاده برای آب شور و شیرین
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل سالیک کد 4-m

تور ماهیگیری مدل سالیک کد ۴-m

مشخصات

 • ابعاد
  ۱×۱۳۰×۴۰۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  نخ ابریشم مصنوعی
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  سایز ۶- ۴ متری چشمه ۱ ( هر سوراخ تور ۲×۲ سانتیمتر ) سایز نخ: ۶ متراژ تور ( محیط دایره) : ۴ متر جنس نخ: ابریشم مصنوعی سفید رنگ تولید ایران قابلیت استفاده برای رودخانه، دریاچه، سد، دریا و ....
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل FN-160-45

تور ماهیگیری مدل FN-160-45

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷۴x10x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۱۰ گرم
 • جنس
  آلومنیوم
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  جنس دسته: آلومینیوم طول دسته در حالت باز شده: ۱۶۰ سانتیمتر طول دسته و چاک در حالت باز شده: ۲۰۵ سانتیمتر طول کل در حالت بسته شده: حدود ۷۵ سانتیمتر ابعاد دهنه چاک: ۴۵×۴۵×۴۵سانتیمتر دارای قفل فلزی چاک برای باز و بسته شدن دارای دسته تلسکوپی ۳ تکه قابلیت تنظیم طول دسته حمل آسان قابلیت استفاده برای زنده گیری ماهی، پروانه و ...
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل سالیک کد 6-m

تور ماهیگیری مدل سالیک کد ۶-m

مشخصات

 • ابعاد
  ۱×۹۵×۶۰۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  نخ ابریشم مصنوعی
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • سایر توضیحات
  تور ماهیگیری چشمه ۱.۵ - نخ سایز ۶- ۶ متری چشمه ۱.۵ ( هر سوراخ تور ۲×۲ سانتیمتر ) سایز نخ: ۶ متراژ تور ( محیط دایره) : ۶ متر جنس نخ: ابریشم مصنوعی سفید رنگ تولید ایران قابلیت استفاده برای رودخانه، دریاچه، سد، دریا و ....
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل گرگور 20 چشمه

تور ماهیگیری مدل گرگور ۲۰ چشمه

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰×۸۰×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۹۱ گرم
 • طول چوب در حالت بسته
  ۶۰ ۳۱۲۹۵
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • آبهای سرد
 • آبهای گرم
 • سایر توضیحات
  گرگور یا دام ماهیگیری مخصوص به دام انداختن میگو و ماهی های کوچک دارای ۲۰ ورودی ابعاد کف: ۶۰×۶۰سانتیمتر ارتفاع ۳۵ سانتی متر جاگیری کم در حالت بسته حمل آسان باز شو به صورت چتر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل گرگور 12 چشمه

تور ماهیگیری مدل گرگور ۱۲ چشمه

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰×۸۰×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۶۰ گرم
 • جنس
  فلز و تور
 • طول چوب در حالت بسته
  ۶۰ ۳۱۲۹۵
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • آبهای سرد
 • آبهای گرم
 • سایر توضیحات
  گرگور یا دام ماهیگیری مخصوص به دام انداختن میگو و ماهی های کوچک دارای ۱۲ ورودی ابعاد کف: ۶۰×۶۰ سانتیمتر ارتفاع ۳۵ سانتی متر جاگیری کم در حالت بسته حمل آسان باز شو به صورت چتر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل گرگور 18 چشمه

تور ماهیگیری مدل گرگور ۱۸ چشمه

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰×۸۰×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  فلز و تور
 • طول چوب در حالت بسته
  ۶۰ ۳۱۲۹۵
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • آب شیرین
 • آبهای سرد
 • آبهای گرم
 • سایر توضیحات
  گرگور یا دام ماهیگیری مخصوص به دام انداختن میگو و ماهی های کوچک دارای ۱۸ ورودی ابعاد کف: ۶۰×۶۰سانتیمتر ارتفاع ۳۵ سانتی متر جاگیری کم در حالت بسته حمل آسان باز شو به صورت چتر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل رویال کد 4

تور ماهیگیری مدل رویال کد ۴

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x10x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۰ گرم
 • جنس
  فلزی با روکش پلاستیک
مشاهده قیمت و موجودی محصول
تور ماهیگیری مدل رویال کد 5

تور ماهیگیری مدل رویال کد ۵

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۴x12x13 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • جنس
  فلزی با روکش پلاستیک
مشاهده قیمت و موجودی محصول


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *