ابزار سلامت

۲۷ مدل مچ بند طبی ارزان قیمت که کیفیت خوبی دارند!

راهنمای انتخاب و خرید مچ بند طبی ارزان قیمت

نویسندگان سایت خریدیار به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق، آزمایش و رتبه بندی می کنند. ما فقط در صورتی که خرید محصول از طریق لینک های ما انجام شود درآمد کسب می کنیم و به هیچ وجه برای ما تفاوتی نمی کند که شما کدام محصول را خریداری می‌کنید، همچنین ما هیچ محصول رایگانی از هیچ فروشنده ای دریافت نکرده‌ایم.

بررسی چند مدل مچ بند طبی ارزان قیمت که ارزش خرید بالایی دارند!

همه ما می دانیم که روزهای طولانی کار با صفحه کلید چقدر می تواند به مچ دست ما فشار وارد کند. تخمین زده می شود که تا ۶٪ از بزرگسالان از سندرم تونل کارپ (CTS) رنج می برند. این وضعیت به دلیل فشردگی عصب مدیان باعث درد و بی حسی در دست، مچ و بازو می شود.

مچ بندهای طبی از مچ شما در حالت خنثی محافظت، تثبیت و حمایت می کنند که به محدود کردن حرکت کمک می کند. برخی از مچ بندها برای کاهش فشار از روی عصب مدیان طراحی شده اند. همیشه بهترین کار این است که قبل از استفاده از مچ بند با پزشک خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که برای نیازهای شما مناسب است.
افراد معمولاً در صورت آسیب دیدگی مانند رگ به رگ شدن یا در صورت داشتن شرایطی که باعث درد یا التهاب در مچ دست می شود از مچ بند طبی استفاده می کنند. این بریس‌ها یا آتل‌ها در اطراف مچ قرار می‌گیرند و حمایت و محافظت در برابر آسیب‌های بیشتر و رگ به رگ شدن را فراهم می‌کنند.

 

فواید مچ بند طبی:

  • کمک به روند درمان
  • کاهش فشارهای وارده
  • درمان کشیدگی های مکرر
  • درمان سندرم تونل کارپ
  • درمان آرتروز مچ دست
  • مراقبت از شکستگی دست
  • مراقبت از در رفتگی و یا پیچ خوردگی دست
  • حفاظت از مچ دست و ثابت نگه داشتن آن

 

۷ مدل مچ بند طبی برتر به انتخاب خریدیار

 

۱- مچ بند طبی ولکر کد ۴۲۰۰۶

مچ بند طبی سفید رنگ

این مچ بندی طبی از برند ولکر یکی از بهترین مدل ها در بازار است که البته قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر مدل ها دارد و برای شرایطی مانند دررفتگی و شکستگی دست یا حالتی که دست تا حد زیادی آسیب دیده است کاربرد دارد.

نحوه طراحی این مچ بند طبی به گونه ای است که تا جای ممکن مچ دست را ثابت نگه می دارد تا مانع از آسیب بیشتر به مچ دست شود، معمولا بعد از عمل هم از این مچ بند استفاده می کنند.

این مچ بند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر مچ دست شما دچار دررفتگی ای شکستگی شده است یا در وضعیت بعد از عمل جراحی هستید و به هر دلیل نیاز دارید که مچ دست شما کاملا ثابت باشد، این مچ بند طبی برای شما مناسب است.

خرید این مچ بند طبی ولکر

 

۲- مچ شست بند طبی طب و صنعت مدل ۳۶۸۰۰

تصویر مچ بند طبی مشکی رنگ در دست

یکی از مچ بند های طبی مرسوم در بازار که فروش خوبی را تجربه کرده است و نظرات مثبت زیادی برای آن درج شده است، همین مدل یعنی ۳۶۸۰۰ است که نحوه طراحی به گونه ای است که برای اغلب افراد مناسب می باشد.

این مچ بند طبی به گفته تولید کننده آن از نئوپرن وارداتی با پارچه ضد حساسیت تولید شده است و به دلیل وجود آتل در درون آن، موجب ثابت نگه داشتن مچ و انگشت شست می شود و به دلیل جنس خاصی که دارد موجب گرم شدن قسمت های آسیب دیده دست می شود.

این مچ بند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر به هر دلیل مایل هستید که مچ دست شما و حتی انگشت شست ما ثابت باشد، این مچ بند طبی می تواند برای شما مفید باشد، اما به طور کلی برای مشکلاتی مانند سندرم تونل کارپال، کیست گانگلیون، درمان التهاب تاندون‌های مچ دست و انگشت شست، دررفتگی و شکستگی‌های استخوان مچ دست، ضرب دیدگی و حتی محافظت از مچ دست پس از اتمام دوره گچ گیری مناسب می باشد.

مشاهده و خرید این مچ بند طبی

 

۳- مچ بند طبی ولکر مدل ۴۲۰۱۰

مچ بند طبی مدل ولکر در رنگ سفید

به یک مچ بند طبی دیگر از برند ولکر رسیدیم، مچ بندی که علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و حرفه ای، امتیاز خوب ۴.۷ را از خریداران دریافت کرده است و این قطعا نشان از کارایی بالای این مچ بند و رضایت خریداران دارد.

این مچ بند طبی همانند هر مچ بند طبی دیگری در درجه اول مچ دست شما را ثابت نگه می دارد تا مانع از آسیب بیشتر شود چرا که به دلیل استفاده از آتل در قسمت کف دست، مچ به خوبی ثابت خواهد ماند اما انگشتان به راحتی حرکت می کنند.

این مچ بند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

این مچ بند برای همه افرادی که به هر علت مایل هستند مچ دستشان ثابت بماند اما انگشتانشان آزادانه حرکت کنند مناسب است، اما به طور موردی برای مشکلاتی مانند سندرم تونل، پیچ خوردگی لیگامان مچ دست و درمان تدریجی التهاب تاندون مناسب می باشد.

مشاهد و خرید این مچ بند طبی ولکر

 

۴- مچ بند طبی مدل ۱۴۳

مچ بند طبی مدل 143

این مچ بند طبی مدل ۱۴۳ که برای ثابت نگه داشتن مچ دست طراحی شده است در چند سایز مختلف قابل خریداری است و به گفته تولید کننده، جنس آن از نئوپرن می‌باشد و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید برای دست چپ طراحی شده است.

این مچ بند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر به هر دلیل نیاز دارید که مچ دست شما ثابت باشد اما انگشتان امکان حرکت داشته باشند، این مچ بند طبی برای شما مناسب است. دقت کنید که حتما در صورت آسیب دیدگی از پزشک متخصص برای خرید مچ بند طبی مشورت بگیرید.

مشاهده و خرید این مچ بند طبی

 

۵- مچ بند اپو  مدل آتل دار کد ۱۰۸۸

مچ بند طبی ساق کوتاه

این مچ بند طبی از نظر ظاهری کمی متفاوت نسبت به مدل های دیگر می باشد و اندازه کوچک تری دارد، اگرچه از نظر عملکرد به خوبی مچ دست و شست را ثابت نگه می دارد و مانع از آسیب دیدگی آنها می شود.

این مچ بند برای چه افرادی مناسب است؟

برای افرادی که نیاز به ثابت نگه داشتن مچ دست و انگشت شست دارند مناسب است. به طور موردی هم برای مشکلاتی مانند ارتوز شست و رماتیسم،  کاهش درد و ثبات مفصل،  بی ثباتی انگشت شست و  توانبخشی مچ ضعیف مناسب می باشد.

 

مشاهد و خرید این مچ بند طبی

 

۶- مچ بند طبی کامارو کد magnet5

مچ بند طبی دست مشکی رنگ مدل مگنت

این مچ بند طبی همانطور که تصویر مشاهده می کنید بسیار محکم است و به خوبی از مچ دست محافظت می کند و از نظر کیفیت ساخت هم امتیاز خوب ۴.۴ را از خریداران دریافت کرده است. در نظر داشته باشید که این مچ بند برای مشکلات جدی تر مچ دست مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های جالب این مچ بندی طبی این است که با ایجاد میدان مغناطیسی موجب افزایش قطر عروق شده و با خونرسانی بیشتر،  اکسیژن رسانی به بافت ها را تا ۱۵% افزایش می‌دهد.

این مچ بند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

این مچ بند برای همه افرادی که نیاز به ثابت ماندن مچ دست دارند مناسب است اما به دلیل ساختاری که دارد معمولا برای مشکلات جدی تر مچ دست استفاده می شود. به طور موردی برای مواردی مانند شکستگی مچ، ضرب دیدگی ،سندرم کارپال تونل،خشکی بعد از بازکردن گچ ،فیزیوتراپی و توانبخشی، آسیب رباط تاندون استرین و… مناسب است.

 

مشاهده این مچ بند طبی کامارو

 

۷- مچ بند تن‌ یار کد ۳۱۵۰۳

مچ بند طبی برند تن یار سرمه ای رنگ

این مچ بند طبی از برند تن یار هم امتیاز خوب ۴.۲ را از خریداران دریافت کرده است و دیدگاه های نسبتا خوبی برای آن درج شده است. این مچ بند طبی از برند تن یار که آن را در رنگ آبی مشاهده می کنید، حرکات مچ دست را به درستی محدود می‌کند و برای عارضه تنگی کانال مچی بسیار مناسب است.

همانند چند نمونه قبلی در ساخت این مدل هم از پارچه ضد حساسیت استفاده شده است تا در استفاده طولانی مدت در طول روز هیچ گونه حساسیت یا خارشی را روی سطح پوست ایجاد نکند. توجه کنید که هنگام شستشو از آب سرد استفاده شود و از چنگ زدن هم خودداری شود.

این مچ بند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر به هر دلیل نیاز دارید که مچ دست شما ثابت بماند اما انگشتان شما امکان حرکت داشته باشند، این مدل برای شما مناسب است. به طور موردی هم برای مشکلاتی مانند تنگی کانال مچی یا C.T.S بسیار مناسب است.

مشاهده این مچ بند طبی تن یار

 

۵ نکته مهم پیش از خرید مچ بند طبی

هنگام خرید مچ بند طبی باید به چند ویژگی مهم توجه کرد. انتخاب مچ بند طبی که با نیازهای شما مطابق با علائم، سبک زندگی و فعالیت های روزانه شما باشد، بسیار مهم است و به همین جهت در ادامه نکاتی مهمی که باید در نظر داشته باشید را بیان کرده ایم.

نظرات مشتریان: نظرات آنلاین را بخوانید تا مطمئن شوید که وضعیت رضایت خریداران از محصول به چه صورت است. چه افرادی با مشکلی شبیه به مشکل شما از خرید این مچ بند راضی بوده اند.

جنس مچ بند طبی: پارچه ای نرم و قابل تنفس انتخاب کنید که به راحتی شسته شود، خنک بماند و از رطوبت و بو جلوگیری کند.

تناسب و راحتی مچ بند: یک مچ بند طبی خوب باید به شکلی راحت و مناسب در دست شما قرار بگیرد. مچ بندی را انتخاب کنید که قابلیت اندازه شدن در دست شما را داشته باشد یا از همان ابتدا یک اندازه مناسب را خریداری کنید.

دامنه تحرک مچ بند: به دنبال مچ بندی باشید که دامنه حرکتی شما را به اندازه کافی محدود کند تا از صدمات ناشی از استفاده بیش از حد و فشار به عصب میانی جلوگیری کند.

همچنین باید به شما امکان تحرک کافی را بدهد تا بتوانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید. اگر قصد دارید آن را فقط در شب بپوشید، می توانید مچ بند محدودتری را انتخاب کنید که جریان خون را امکان پذیر می کند.

 

سوالات متداول در خرید مچ بند طبی

 

مچ بند طبی را چطور به شکل صحیح روی دست ببندیم؟

در حقیقت حالت درست این است که سازندگان مچ بند باید دستورالعمل هایی را در مورد نحوه پوشیدن محصول ارائه دهند. اما به طور معمول باید مچ بند را روی مچ دست خود بکشید و بندهای آن را محکم کنید تا فشار لازم را اعمال کند.با این حال، در صورت احساس درد، بی حسی یا گزگز در دست یا مچ باید مچ بند را شل کنید.

کدام مدل مچ بند طبی برای ما مناسب است؟

تقریبا هر نوع مچ بند طبی می تواند برای شما مفید باشد به شرطی که مچ را در حالت خنثی یا کمی کشیده حفظ کند، تا حدی محکم باشد اما سفت نباشد، اجازه حرکت راحت انگشتان را بدهد و با وارد کردن فشار زیاد روی مچ، علائم را بدتر نکند.

اکثر متخصصان ما نسبت به بریس‌های یک‌اندازه هشدار دادند، اگرچه اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که دست و مچ متوسطی داشته باشید، ممکن است بتوانید آن را راحت بپوشید.

 

برای چه مدتی باید از مچ بند طبی استفاده کنیم؟

مدت زمانی که از مچ بند استفاده می کنید به علائم شما، زمان بروز آنها و فعالیت هایی که قصد انجام آنها را دارید بستگی دارد. مهمتر از همه این است که توصیه های پزشک خود را دنبال کنید.

در ابتدای کاربهتر است مچ بند را فقط برای چند ساعت در طول فعالیت های چالش برانگیز خود استفاده کنید. در طی چند روز آینده، می توانید به تدریج از مچ بند طبی برای دوره های طولانی تری استفاده کنید. اگر در شب از مچ بند استفاده می کنید، می توانید آن را تمام شب بپوشید. دقت کنید که اگر مچ بند طبی باعث ناراحتی شما شد حتما آن را بردارید.

 

مچ بند طبی بعد از چه مدت درمان را انجام می دهد؟

هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد و این کاملا به شدت مشکل در ناحیه مچ شما بستگی دارد. اما به طور معمول باید در عرض ۶ تا ۱۲ هفته استفاده منظم از مچ بند، وضعیت مچ شما بهبود قابل توجهی داشته باشد.در غیر این صورت ممکن است نیاز به جراحی داشته باشید، حتما در این مورد با پزشک مشورت کنید.

 

ما از چه منابعی برای نگارش این محتوا استفاده کرده ایم؟

برای نگارش این مطلب ما ضمن گفتگو با ۱ فروشگاه لوازم پزشکی بهداشتی در بازار و یک پزشک متخصص ورزشی، نمونه های مختلفی از مچ بند طبی را در فروشگاه های آنلاین بررسی کردیم و نظرات خریداران و همچنین مشخصات محصولات را بررسی کردیم.

تا در نهایت چندین مدل را که بتوانند مشکلات مربوط به مچ دست را در اغلب افراد درمان کنند را برای معرفی به شما انتخاب کردیم، در این تحقیق و بررسی از مطالب علمی سایت هایی زیر هم کمک گرفتیم:

https://www.medicalnewstoday.com/articles/wrist-brace

https://www.healthline.com/health/wrist-brace

https://www.verywellfit.com/best-wrist-wraps-4158638

 

لیست قیمت ۲۴ مچ بند طبی خوب به پیشنهاد خریداران

 • نحوه نمایش محصول ها
مچ بند طبی دست چپ پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز بسیار بزرگ

مچ بند طبی دست چپ پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز بسیار بزرگ

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  نئوپرن
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  موارد کاربرد - سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو آرتریت مچ - سایز محیط مچ دست: ۲۲ تا ۲۵ سانتی‌متر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی ولکر مدل 42010

مچ بند طبی ولکر مدل ۴۲۰۱۰

مشخصات

 • جنس
  پارچه
 • کاربرد
  مچ دست
 • نوع ساپورت
  آتل
 • سایر توضیحات
  مبدا برند تایوان تولید شده در چین مشخصات ظاهری : طراحی جداگانه برای دست راست و چپ تولید شده از فوم و مش آتل آلمینومی منحنی که در کف دست قرار می گیرد فشار اضافی بر روی دست را کاهش می دهد. آتل پلاستیکی پشت دست مچ دست را بیشتر ساپورت می کند .
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی مدل 161

مچ بند طبی مدل ۱۶۱

مشخصات

 • کاربرد
  دست راست
 • دست چپ
 • دست
 • جنس
  کش
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ شست بند طبی طب و صنعت مدل 36800

مچ شست بند طبی طب و صنعت مدل ۳۶۸۰۰

مشخصات

 • کاربرد
  شست دست
 • مچ دست
 • جنس
  نئوپرن
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
 • نوع ساپورت
  آتل
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی مدل L-22 بسته 2 عددی

مچ بند طبی مدل L-22 بسته ۲ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  الاستیک
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی دست چپ پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز کوچک

مچ بند طبی دست چپ پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز کوچک

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  نئوپرن
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  موارد کاربرد - سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو آرتریت مچ - سایز محیط مچ دست: ۱۳ تا ۱۶ سانتی‌متر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل CTS With Hard bar Right سایز کوچک

مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل CTS With Hard bar Right سایز کوچک

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  ابر
 • پارچه
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  موارد کاربرد - سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو ارتریت مچ - سایز محیط مچ دست: ۱۳ تا ۱۶ سانتی‌متر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز کوچک

مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز کوچک

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  نئوپرن
 • پلیمر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  موارد کاربرد - سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو آرتریت مچ - سایز محیط مچ دست: ۱۳ تا ۱۶ سانتی‌متر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی سما طب پاکان مدل 2016

مچ بند طبی سما طب پاکان مدل ۲۰۱۶

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  مچ دست
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
 • سایر توضیحات
  ویژگی مچ بند قابل تنظیم: راحت و سبک استفاده آسان قابلیت شست و شو تهیه شده از بهترین مواد اولیهکاربرد مچ بند قابل تنظیم: کاهش درد و التهاب در ناحیه مچ گرم نگه داشتن مچ دست هنگام ضرب دیدگی و آسیب به مچ سایز: free size
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز متوسط

مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز متوسط

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  نئوپرن
 • پلیمر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  موارد کاربرد - سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو آرتریت مچ - سایز محیط مچ دست: ۱۶ تا ۱۹ سانتی‌متر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی مدل 169 بسته 2 عددی

مچ بند طبی مدل ۱۶۹ بسته ۲ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  دست راست
 • دست چپ
 • دست
 • جنس
  کش
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی دالیا مدل S1 بسته 2 عددی

مچ بند طبی دالیا مدل S1 بسته ۲ عددی

مشخصات

 • جنس
  الاستیک
 • کش
 • کاربرد
  ساعد دست
 • مچ دست
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  جهت کاهش ، تسکین درد و تقویت مچ دست رفع تورم و گرم کردن مچ دست مناسب برای ورزشکاران ( بدنسازی ، ایروبیک و... ) دو عدد برای دست چپ و راست قابل تنظیم برای انواع سایز مچ دست
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی مدل 9203 بسته 2 عددی

مچ بند طبی مدل ۹۲۰۳ بسته ۲ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • کف دست
 • دست راست
 • دست چپ
 • جنس
  نخ
 • کش
 • پنبه
 • نوع عملکرد
  تسکین دهنده درد
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
 • سایر توضیحات
  بسته دو عددی برای استفاده دو دست خاصیت الاستیک و کشسانی بالا کیفیت و دوام بالا
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی فوتور مدل 2008

مچ بند طبی فوتور مدل ۲۰۰۸

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  مچ دست
 • کشور مبدا برند
  آمریکا
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • نوع ساپورت
  آتل
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی مدل 159

مچ بند طبی مدل ۱۵۹

مشخصات

 • کاربرد
  دست راست
 • دست چپ
 • دست
 • جنس
  الاستیک
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند دست طبی دالیا مدل M1 بسته 2 عددی

مچ بند دست طبی دالیا مدل M1 بسته ۲ عددی

مشخصات

 • جنس
  الاستیک
 • کش
 • کاربرد
  مچ دست
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  جهت کاهش ، تسکین درد و تقویت مچ دست تورم و گرم کردن مچ دست مناسب برای ورزشکاران ( بدنسازی ، ایروبیک و... ) دو عدد برای دست چپ و راست قابل تنظیم برای انواع سایز مچ دست
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی دست چپ پاک سمن مدل CTS With Hard bar سایز کوچک

مچ بند طبی دست چپ پاک سمن مدل CTS With Hard bar سایز کوچک

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  ابر
 • پارچه
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  موارد کاربرد - سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو ارتریت مچ - سایز محیط مچ دست: ۱۳ تا ۱۶ سانتی‌متر
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی مدل LK-1

مچ بند طبی مدل LK-1

مشخصات

 • کاربرد
  مچ دست
 • جنس
  کش
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند طبی LK-60 بسته 2 عددی

مچ بند طبی LK-60 بسته ۲ عددی

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کش
 • کاربرد
  مچ دست
 • کف دست
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
مشاهده قیمت و موجودی محصول
مچ بند و کف بند طبی مدل KG-02 بسته 2 عددی

مچ بند و کف بند طبی مدل KG-02 بسته ۲ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  شست دست
 • مچ دست
 • کف دست
 • جنس
  کش
 • الاستیک
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
مشاهده قیمت و موجودی محصول


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *