در «خریدیار» تبلیغ کنندگان ماهیانه بیش از ۸۰۰ میلیون تومان کالا،

مستقیما از طریق وب‌سایت «خریدیار» به فروش می‌رسانند.

۴۵،۰۰۰ تصمیم خرید هر ماه از طریق وب‌سایت «خریدیار» گرفته می‌شود.

برای دریافت تعرفه‌ها، از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید.

ارتباط در تلگرام: ۰۲۹ ۰۵۰۹ ۰۹۹۲

ارتباط در ایمیل: kharidyaar.ir@gmail.com

– – – – – – – –   رپورتاژ آگهی   – – – – – – – –

با انتشار رپورتاژآگهی، علاوه بر آگاهی از برند، محصول یا خدمات، رویداد و …، می‌توانید چند لینک فالو دائمی نیز از وب‌سایت خریدیار دریافت کنید و وضعیت سئو خود را بهبود دهید. این محتوا به صورت مادام‌العمر نیز در وب‌سایت باقی خواهد ماند.

طبیعی است که هر چه کیفیت محتوا، تیتر و عکس ها بالاتر باشد، بازدهی بالاتری برای شما خواهد داشت، چرا که محتوای ارزشمند کاربر را درگیر می‌کند و موجب طبیعی تر شدن محتوا برای گوگل می‌شود که همه این موارد در مجموع ارزش لینکی که دریافت می‌کنید را بالاتر خواهد برد، ریپورتاژ قوی به گونه ای است که حتی کاربر هم متوجه نمی‌شود آیا واقعا یک تبلیغ است یا یک محتوای عادی؟

– – – – – – – –  دریافت لینک از داخل مقالات   – – – – – – – –

همانطور که می‌دانید دریافت لینک از مطالب مرتبط از نظر سئویی بسیار ارزشمند است، از طرفی آشنایی یک کاربر با شما و سایتتان درست در زمان مناسب که نیاز به کسب و کار شما دارد، بسیار موثر است.

در این روش تبلیغاتی شما در یکی از مقالات مورد نظرتان از سایت که با کسب و کار شما مرتبط است معرفی می‌شوید و یک لینک فالو به سایتتان دریافت می‌کنید.

این مدل از تبلیغات در صورتی که با منافع سایت خریدیار در تضاد نباشد قابل اجراست، همچنین در صورتی که مایلید در بیش از یک مقاله دیده شوید، مبلغ نهایی شامل تخفیف خواهد بود.

– – – – – – – –  تبلیغات بنری   – – – – – – – –

تبلیغلات بنری سایت خریدیار در چند جایگاه از جلمه هدر سایت، سایدبار سایت و همچنین ابتدا و انتهای مطالب قابل قرارگیری است.

اما از آنجایی که به ندرت تبلیغات بنری مورد تایید ما قرار می‌گیرند، لذا در تبلیغ در این جایگاه‌ها با سختگیری زیادی از سمت ما انجام می‌شود، به همین دلیل خستگی از تبلیغات بنری در سایت خریدیار اتفاق نمی افتد و این موجب اثربخشی بیشتر تبلیغات بنری شما در سایت خواهد شد.

– – – – – – – –  پوش‌نوتیفیکیشن   – – – – – – – –

این تبلیغ چیزی شبیه به پیام کوتاه است که به گوشی یا کامپیوتر کاربر ارسال می شود و دقیقا مانند یک نوتیفیکیشن دیده می‌شود.

این پیام می‌تواند شامل عنوان، عکس، متن و لینک باشد که کاربر با کلیک روی آن به سایت مورد نظر ما هدایت می‌شود، در این پلن تبلیغاتی، تبلیغ شما به صورت نوتیفیکیشن به کاربران سایت خریدیار که با میل خودشان در این سیستم عضو شده اند ارسال می‌شود.

ارتباط در تلگرام: ۰۲۹ ۰۵۰۹ ۰۹۹۲

ارتباط در ایمیل: kharidyaar.ir@gmail.com